آیلتس و مهاجرت

هرآنچه باید برای آشنایی بیشتر با آیلتس و آزمون های آیلتس و انواع آن دانست.

آزمون آیلتس (IELTS)، معروف ترین آزمون ارزیابی مهارت های زبان انگلیسی است و سالیانه بیش از ۲ میلیون نفر در این آزمون شرکت می کنند. متقاضیان مهاجرت و افرادی که به دنبال ادامه تحصیل هستند، از مشتریان اصلی این آزمون به شمار می روند. همچنین داشتن مدرک آیلتس، لازمه تحصیل در دانشگاه های انگلسی زبان بوده و در بسیاری از کشورهای مهم از سوی کارفرما، به عنوان مدرکی معتبر شناخته می شود. در ادامه به بررسی بیشتر آزمون های آیلتس آکادمیک، جنرال و لایف اسکیلز  می پردازیم و ابعادی از کلاس آیلتس را توضیح می دهیم. 

امتحان آیلتس و مدرک آزمون آیلتس برای چه کسانی ضروری است؟

همانطور که ذکر شد، مدرک آیلتس از سوی تعداد بسیار زیادی از دانشگاه ها و کارفرمایان بین الملی پذیرفته می شود، از جمله: استرالیا، کانادا، ایرلند، نیوزلند، انگلستان و آمریکا. بنابراین اگر قصد ادامه تحصیل و مهاجرت به کشورهای ذکر شده را دارید می بایست در این آزمون شرکت کنید.

چگونه برای آزمون آیلتس آماده شویم؟

شما می توانید برای کسب آمادگی در آزمون IELTS در کلاس های آمادگی آیلتس استاد حمیدی ثبت نام نمایید.

کلاس های Pre-IELTS ، IELTS LIFE Skills ، Academic IELTS و General training IELTS مخصوص آمادگی برای ازمون ایلتس هستند. در دوره های استاد حمیدی متقاضی می تواند از هر سطحی ( مبتدی تا پیشرفته ) در این کلاسها شرکت کند.  متقاضی و داوطلب شرکت در کلاسهای آیلتس استاد حمیدی که به دو شکل کلاسهای آیلتس حضوری و کلاسهای آیلتس آنلاین تشکیل می شوند بعد از شرکت در آزمون تعیین سطح می توانند مراحل ثبت نام خود را در دوره های آموزشی آیلتس آکادمیک، جنرال و لایف اسکیلز حضوری یا مجازی استاد حمیدی طی کنند.

دانشجویان و زبان آموزان علاقه مند به تضمین نمره آیلتس و مدرک آیلتس خود می توانند با یکی از روشهای زیر با استاد حمیدی در تماس باشند و درباره دوره های آیلتس حضوری و آیلتس غیر حضوری استاد حمیدی اطلاعات کسب کنند.

شماره تماس استاد حمیدی:

09164426113

09039635025

09917036656

یا از طریق آی دی اسکایپ استاد حمیدی:

live:iieltsshirazz

 

 

404 Not Found

404 Not Found


nginx/1.18.0 (Ubuntu)
404 Page Not Found