آیلتس و مهاجرت

بهترین کتابهای آیلتس

استاد حمیدی برترین کتاب های آیلتس را که بعنوان مناسب ترین کتاب های آیلتس جهت کسب آمادگی برای شرکت در آزمون آیلتس می باشند را به شما با ارائه لینک دانلود رایگان معرفی می کنند. مجموعه کتاب های آیلتس نمایش داده شده در این صفحه از وب سایت رسمی استاد حمیدی تضمینی بر نمرات برتر متقاضیان آزمون آیلتس می باشند و به راحتی می توان گفت که استفاده از آنها در یک کلاس آیلتس خوب می تواند نتایجی افتخار آفرین را به همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که استاد حمیدی در یک دوره کامل آیلتس در کلاس آیلتس حضوری و کلاس آیلتس آنلاین خود از تمام این کتابها بر اساس سطح دانشجوی خود استفاده می کند.

SUPER IELTS SPEAKING PREPARATION

کتاتب اسپیکینگ آیلتس

کتاب SUPER IELTS SPEAKING PREPARATION با محتوای غنی که شامل 950 نمونه سوال با جواب از دوره های گذشته آزمونهای آیلتس سراسر جهان می باشد بعنوان بهترین کتاب اسپیکینگ آیلتس شناخته شده است. در این مجموعه سعی شده که تمامی موضوعات دسته بندی و طبقه بندی شده باشند که این موجب افزایش تاثیر گذاری این مجموعه بر یادگیری و ایده پردازی داوطلبان آزمون آیلتس می شود.

SUPER IELTS VOCABULARY PREPARATION

کتاب واژگان آیلتس

کتاب واژگان ضروری آیلتس استاد حمیدی که توسط استاد حمیدی SUPER IELTS VOCABULARY PREPARATION نامگذاری شد بدلیل گستردگی آن از یک طرف و کاربردی بودن آن در آزمون آیلتس از طرف دیگر دوست داران و مخاطبین این کتاب آن را حل المسائل تمامی مشکلات خود در بحث درک مطلب ریدینگ آیلتس و کلیدی برای باز کردن تمامی دربهای بسته آزمون آیلتس نامیدند.

Oxford Word Skill Advanced

دانلود رایگان Oxford Word Skills Advance

تاب آموزشي Oxford Word Skills Advanced يکي از بهترين مجموعه هاي آموزش لغات سخت و بسیار کاربردی زبان انگليسي می باشد.

Oxford Word Skill Intermediate

دانلود رایگان Oxford Word Skills Intermediate

به جرأت می‌توان گفت که مجموعه آموزش زبان Oxford Word Skills یکی از برترین مجموعه‌های آموزش لغات زبان انگلیسی می‌باشد که در مقطع متوسطه با لغات بسیار مفید و کاربردی روبرو هستیم.

Oxford Word Skill Basic

دانلود رایگان Oxford Word Skills Basic

از سری کتاب‌های Oxford Word Skills، سطح مبتدی (Basic) آن برای زبان آموزانی که آشنایی کمی با واژه‌های کاربردی و پایه انگلیسی دارند توصیه می‌شود.

مجموعه کتاب های Cambridge IELTS منابع فوق العاده مفید برای داوطلبان آزمون آیلتس (IELTS مخفف International English Language Testing System) است. هر کتاب از این مجموعه شامل 4 آزمون (از آزمون های گذشته آیلتس) برای هر مهارت است که توسط انتشارات کمبریج تهیه می شوند. این آزمونها هم شامل آیلتس آکادمیک (Academic IELTS) و هم آیلتس جنرال (General IELTS) می باشند. این کتاب همچنین دارای پاسخ های هر چهار ازمون است که به همراه آن فایلهای صوتی آزمون مهارت شنیداری نیز ارائه می شود. در آزمون مهارت نوشتاری (Writing) نمونه هایی از مقالات واقعی که داوطلبان این آزمون می نویسند را به همراه نمره کسب شده و نقاط ضعف و قوت آنها در انتهای هر آزمون قرار داده است.

نکته دیگر در خصوص این مجموعه این است که برای آزمون مهارت های درک مطلب (Reading) و شنیداری (Listening) نحوه محاسبه نمره در انتهای کتاب توضیح داده شده است.

404 Not Found

404 Not Found


nginx/1.18.0 (Ubuntu)
404 Page Not Found