آیلتس و مهاجرت
مقالات لیسنینگ آیلتس

استاد حمیدی در مقالات خود رایج ترین اشتباهات در لیسنینگ آیلتس را اینگونه توصیف می کند:

 1. عدم توجه به دستور العمل سوالات .

2. برای پاسخگویی به سوالات به دانش تخصصی نیاز ندارید.

 3. عدم داشتن تمرین لیسنینگ آزاد .

4. عدم پاسخگویی به موقع به سوالات 5. عدم داشتن تمرین مستمر در لیسنینگ.

مقالات ارائه شده در این بخش به ما کمک خواهد کرد تا اشتباهات خود را در لیسنینگ به حداقل برسانیم. با مراجعه به لینک زیر از این مقالات بهره لازم را ببرید.

تغییرات آزمون لیسنینگ آیلتس

تغییراتی که در لیسنینگ آزمون آیلتس از ژانویه سال 2020 بوجود آمد

استاد حمیدی در مورد تغییراتی که از 4 ژانویه سال 2020 در آزمون لیستینگ آیلتس بوجود آمد اینچنین گفت:

مواجه با اعداد در لیسنینگ آیلتس

اعداد در تمام قسمتهای آزمون آیلتس به نحوی وجود دارند.آشنایی با حالت های مختلف اعداد و استراتژی های مواحه با آنها باعث افزایش نمره شما خواهد شد. در این مقاله استاد حمیدی توضیحاتی را بر استفاده از اعداد در بخش لیسنینگ آیلتس برای مخاطبین این مقاله گردآوری کرده اند، که در ادامه مطلب آنها را به اختصار استاد حمیدی توضیح خواهند داد.

لیسنینگ آیلتس

3 نکته طلایی در لیسنینگ آیلتس

مقالات لیسنینگ آیلتس

در این مقاله استاد حمیدی شما را با سه راهکار برای اخذ نمرات بالا در بخش شنیداری آزمون آیلتس و جلوگیری در از دست دادن نمره در بخش شنیداری آزمون آیلتس آشنا می سازد. لازم به ذکر است که رعایت این 3 نکته نه تنها در ازمون آیلتس آکادمیک و ماژول جنرال مهم است و در نمره شما سرنوشت ساز می باشند بلکه برخی از آنها می توانند در قبولی شما در آزمون آیلتس لایف اسکیلز نیز نقش بازی کنند و موجب درک هر چه بیشتر شما از متن پخش شده شوند تا شما با تسلط هر چه تمام تر آزمون خود را ادامه دهید. استاد حمیدی معتقد است که گاها دلیل از دست دادن نمره و کسب نکردن نمره 7.5 در لیسنینگ آیلتس و یا حتی نمره 8 در بخش شنیداری آیلتس می تواند عدم توجه به نکات کوچک و در ظاهر بسیار ساده می باشد.

404 Not Found

404 Not Found


nginx/1.18.0 (Ubuntu)
404 Page Not Found