آیلتس و مهاجرت

مهاجرت به فنلاند

فنلاند کشوری سرد و اروپایی است. که پنج‌و‌نیم میلیون نفری در منطقه اسکاندیناوی می باشد. که یکی از با کیفیت‌ترین سیستم‌های آموزشی. در جهان را دارد. و رتبه رفاه اجتماعی و امید به زندگی آن قابل‌توجه است. برای آشنایی بیشتر با کشور فنلاند و مهاجرت به فنلاند مطالب زیر را بخوانید:

زندگی در فنلاند

فنلاند کشوری زیبا و قدرتمند در منطقه اسکاندیناوی است. که در بخش شمال اروپا قرار دارد. پایتخت این کشور شهر زیبا و بزرگ هلسینکی می باشد . این کشور از نظر صنعتی، قدرت زیادی داشته. و از نظر مساحت، رتبه 8 در اروپا را دارد. کشور فنلاند از سمت شمال با نروژ. از سمت شرق با روسیه و از سمت غرب با سوئد هم مرز است. در صورتی که متقاضی از نظر مهارت. در وضعیت پایین باشد. دستمزد وی 1800 یورو در ماه. و در صورتی که مهارت بالایی داشته باشد. دستمزد وی حدودا 4250 یورو در ماه می‌شود.

به همین دلیل مهاجرت به فنلاند در میان ایرانیان طرفداران بسیاری دارد.

اقامت دائم در فنلاند

میزان بهره‌وری در کشور فنلاند. بر اساس نقاط شاخص 107.80 است. طبق آمار به‌دست آمده، هزینه زندگی یک نفر. در کشور فنلاند برای هر ماه حدودا 1000 یورو است. کشور فنلاند یک کشور گران قیمت است. و زندگی در این کشور به گونه ای دشوار است. جهت مهاجرت به فنلاند شما می توانید. با ثبت شرکت در کشور فنلاند. از اقامت صد در صد این کشور بهره مند شوید. در واقع ثبت شرکت جهت مهاجرت. به فنلاند نیازی به شریک محلی ندارد. و شما در این روش می‌توانید. اقامت طولانی داشته باشید. پس از سه سال شرایطی فراهم می‌شود. که درخواست اقامت دائم صورت بگیرد. و پس از 5 سال اجازه دارید. که درخواست اخذ پاسپورت این کشور را ارائه دهید.

مزایای زندگی در فنلاند

آنچه قبل از مهاجرت به فنلاند باید دانست:

سیستم آموزشی
سیستم آموزشی در مدارس و دانشگاه ها بدون هزینه است. و سطح علمی بالایی دارند. سیستم آموزشی قوی در تمام مقاطع تحصیلی. فنلاند را کشوری مناسب. برای تحصیل کردن است.

نرخ بیکاری
داشتن نرخ بیکاری نزدیک به 9 درصد. فنلاند را برای مهاجرت کاری نیز مناسب می کند. میزان حقوق و در آمد ماهیانه 4250 یورو نیز نشان دهنده بالا بودن. میزان در آمد در کشور فنلاند است.

آلودگی
مردم فنلاند به محیط زیست بسیار اهمیت می دهند. و فنلاند دارای آب و هوا و محیط زیست بسیار تمیزی است.

طبیعت
فنلاند دارای مناطق بسیار زیبای طبیعی است. یخچال ها، شفق های قطبی، دریاچه های شفاف. جنگلها و… فنلاند را دارای طبیعتی زیبا کرده است.

صلح آمیز و آرام
فنلاند کشوری پر از ارامش و بسیار آرام. امن و بدون جرم و جنایت است. محیطی امن برای زندگی.

هزینه روزمره در فنلاند

هزینه آب و برق و گاز مصرفی در کشور فنلاند. در یک آپارتمان 85 متری. حدود 133.32 یورو برای هر ماه تعیین شده است.

تعرفه ای که برای یک دقیقه مکالمه. با تلفن اعتباری در نظر گرفته شده‌. 0.07 یورو است. شما برای خرید یک عدد بلیط سینما در کشور فنلاند. باید 14.00 یورو هزینه پرداخت کنید.

در صورتی که علاقه به باشگاه های ورزشی و تناسب اندام دارید. هزینه شما در این بخش برای یک ماه. حدود 32.42 یورو برآورد شده است. شما همچنین برای اجاره یک ساعت زمین تنیس. در این کشور. باید 23.68 یورو پرداخت کنید.

سایر هزینه ها در فنلاند

در صورتی که شما بخواهید یک وعده غذا در یک رستوران گران قیمت در کشور فنلاند میل کنید. باید 12.00 یورو هزینه کنید.

حال اگر بخواهید. برای دو نفر، سه وعده غذا در یک رستوران معمولی را لحاظ کنید. هزینه شما 60.00 یورو می‌شود.
شما برای خرید یک بلیط یک‌طرفه حمل و نقل عمومی. باید 2.80 یورو هزینه در نظر داشته باشید.
هزینه تاکسی یک کیلومتری. در این کشور 1.40یورو تعیین شده است.
هزینه تاکسی برای یک ساعت انتظار 47.04 یورو.
هزینه ی تاکسی مبدا، 6.00 یورو ارزیابی شده است.
شما برای خرید یک عدد شلوار جین در این کشور. باید حدود 79.76 یورو هزینه در نظر بگیرید.
این در حالی است. که هزینه خرید یک دست لباس تابستانی. در یک فروشگاه زنجیره‌ای در این کشور 30.90 یورو تعیین شده است.

میانگین درآمد در فنلاند

کشور فنلاند هرساله نیاز به نیروی کار دارد. و لیست مشاغل مورد نیاز خود را هرساله اعلام می‌کند.

لیست اول به شغل هایی اختصاص می‌یابد. که کشور فنلاند نیاز فوری به آن دارد.
و لیست دوم مربوط به شغل هایی است. که نیاز کمتری به این نیروها دارد.
در صورتی که شما بتوانید در یکی از شغل های لیست اول پذیرش شوید. حقوق شما مانند یک شهروند کشور فنلاند ارزیابی می‌شود. و مطابق با شهروندان آن کشور حقوق دریافت میکنید.

شغل های پر درآمد

برنامه نویسی و کار های مربوط به آی‌ تی و سخت افزار. از دیگر شغل های پر درآمد در کشور فنلاند محسوب می‌شوند. درآمد این شغل ها در فنلاند. 2 برابر ایران است.

شایان ذکر است که کشور فنلاند. یکی از کشورهایی است. که امکانات مالی خوبی برای کارآفرینی هم فراهم ساخته. و کسانی که به قصد درامد شرکت و یا ایجاد کار. کشور فنلاند را انتخاب کرده‌اند. در این زمینه بسیار موفق هستند. و پیشرفت خوبی میکنند. توجه داشته باشید. که کشور فنلاند، یک کشور گران‌قیمت است. و هزینه زندگی در این کشور بالا است.

اقتصاد در فنلاند

کشور فنلاند، یکی از کشورهای توسعه یافته. و صنعتی دنیا می باشد. و یکی از کشورهایی است. که سعی در ریشه کن کردن فقر دارد. که تا امروز بسیار موفق بوده است. در کشور فنلاند سیستم های مالیاتی نقش بسیار مهمی دارند. و بسیار سنگین‌اند. به‌طوری‌که 30 درصد از بودجه دولت از مالیات به دست می‌آید. که البته 80 درصد آن‌ها به صورت مستقیم و 20 درصد به صورت غیر مستقیم هستند.

در نظر داشته باشید. که اقتصاد کشور فنلاند یک اقتصاد دو سویه است. یعنی اگر شما مالیات بیشتری پرداخت نمایید. درآمد و رفاه اجتماعی شما بیشتر می‌شود. مردم کشور فنلاند در رفاه کامل مالی زندگی می‌کنند. و کاهش بودجه های اقتصادی در این کشور بسیار کم دیده می‌شود. رشد تولید ناخالص اقتصاد در کشور فنلاند. به طور کلی بیش از 5 درصد بوده است. و این رقم نشان می‌دهد. که کشور فنلاند سعی دارد. که تولیدات داخلی را جزو منابع درآمدزایی خود قرار دهد. تولید ناخالص داخلی در کشور فنلاند. یک بخش بسیار مهم اقتصادی در این کشور محسوب می‌شود.

امنیت مالی و اقتصادی فنلاند

بانک های کشور فنلاند یکی از امن‌ترین فضاها برای سرمایه‌گذاری هستند. در کشور فنلاند فضا برای سرمایه گذاری های کلان. به دو بخش تقسیم شده است. دسته اول سرمایه گذاری های روتین و دسته دوم سرمایه گذاری های کم اما پیوسته است. در این کشور سرمایه گذاری های صنعتی رشد خوبی داشته است.                                      سرمایه‌گذاری های کلان در زمینه‌ی آموزشی نیز به سود بالایی رسیده‌اند.

 

صنعت و تجارت در فنلاند

مهاجرت به فنلاند از طریق خدمات و کشاورزی و صنعت بسیار پیشرفته است. روال های تجاری و داد و ستد های اقتصادی و مالی در کشور فنلاند. از دیگر بخش های سودآور این کشور هستند. صادرات این کشور بیشترشامل. ماشین آلات صنعتی و یا مواد شیمیایی می‌شود. آهن آلات و کاغذ و خمیر کاغذ نیز جزو محصولات صادراتی این کشور هستند. مواد غذایی ارگانیک. از دسته محصولات وارداتی کشور فنلاند محسوب میشوند.

تفریح در فنلاند

فنلاند جزء کشورهای سردسیر جهان است. بنابراین تفریح در این کشور. بیشتر جنبه ورزش های زمستانی دارد. زمستان ها در این کشور طولانی و وسیع می باشد. و خانه ها و فضای برفی موجود. اجازه اسکی روی یخ را فراهم می‌سازد.پارک ملی نوکسیو. یکی از پارک های فنلاند است. که با ورود به آن ابرها را زیر پای خود احساس میکنید. فنلاند از مناطق تفریحی و جاذبه های دیدنی بسیاری برخوردار می باشد.

ویزای تحصیلی فنلاند

تحصیل در فنلاند.شرایط مهاجرت تحصیلی به فنلاند. و هزینه تحصیل در رشته های مختلف دانشگاهی در فنلاند. در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد.

شرایط مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل چیست؟
آیا تحصیل رایگان در فنلاند امکان پذیر است.؟
هزینه تحصیل در فنلاند در مقاطع مختلف چقدر است؟
شرایط دانشگاههای فنلاند چگونه است؟
مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های فنلاند چیست؟
بهترین رشته های تحصیلی در دانشگاه های فنلاند کدامند؟
شرایط سنی تحصیل در فنلاند چگونه است؟
آیا تحصیل در فنلاند به زبان انگلیسی امکان پذیر است؟
ما در این مقاله به این سوالات پاسخ داده. و مهم ترین و اصلی ترین نکات. را به صورت ساده و خلاصه در مورد مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل و دریافت اقامت دانشجویی فنلاند. را توضیح می دهیم.

مدارس

نوع اول تحصیل در مدارس فنلاند. یک حالت اینکه دانشگاه قیومیت فرد زیر 18 سال را به عهده می گیرد.

 در این حالت هزینه خوردو خوراک در فنلاند. و شهریه خوابگاه و بیمه حدودا 20 الی 25 هزار یورو خواهد بود.

بورس تحصیلی

موسسات آموزشی فنلاند طیف وسیعی از گزینه های تحصیلی. برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / NonEU که از پرداخت. هزینه های تحصیل پرداخت می کنند. ارائه می دهند. انواع و هزینه های تحصیلی شما. که انتظار می رود. پوشش داده شود. بستگی به موسسه و برنامه تحصیلی مورد نظر شما خواهد بود.

کارشناسی ارشد

مدرک کارشناسی ارشد. در فنلاند معمولا بین سه تا پنج سال طول می کشد. تا در دانشگاه علوم کاربردی تکمیل شود. متقاضیان تحصیل در فنلاند در مقطع کارشناسی ارشد. باید دارای مدرک کارشناسی (حداقل سه ساله) باشند. اگر شما قبلا دارای تحصیلات عالی . از کشور دیگری غیر از فنلاند هستید.

واجد شرایط بودن شما بر اساس:

عملکرد تحصیلی شما
مهارت های زبان: انگلیسی یا فنلاندی / سوئدی
سایر الزامات خاص هیأت علمی، در صورت لزوم خوهد بود

دکترا

برای تحصیل در فنلاند. دو نوع دکترا وجود دارد. برنامه مشترک دانشگاهی ملی و دکترای استاندارد.

برنامه های ملی دکترا برای جمع آوری محققان. و امکانات در هر رشته در سراسر کشور طراحی شده اند. هر رشته در فنلاند دارای یک برنامه دکترا است. که در همه نهادها به کار می رود. این برنامه ها معمولا به طور کامل تامین می شود.

اگر نمیخواهید در یک برنامه دکترا تحصیل کنید. می توانید یک دکترای تحقیقاتی مناسب انجام دهید. همانند سایر کشورها. موضوع پژوهشی خود را پیشنهاد می دهید. و به طور مستقل دنبال می کنید – هرچند ممکن است. لازم باشد که پشتیبان مالی خود را پیدا کنید.

هزینه های زندگی دانشجویی

هزینه های زندگی ماهانه برای دانش آموزان. (از جمله غذا، مسکن، مسافرت، بیمه و غیره) در حدود 700 تا 900 یورو بسته. به جایی که شما زندگی می کنید. و عادات زندگی شخصی متغیر است. هزینه های زندگی در شهرهای بزرگ بیشتر از شهرهای کوچکتر است.مسکن دانشجویی در فنلاند، معمولا توسط موسسات مسکن دانشجویی. تامین می شود. بسیاری از شهرها و شهرداری ها هم خوابگاه های جامعه شهری. یا موسسه آموزشی را ارائه می دهند.

شهریه سالانه تقریبا بین 8.000 € و 25.000 € متغیر است.

کار دانشجویی

داشتن یک شغل پاره وقت در کشور فنلاند. برای دانشجویان میتواند یک منبع درامد باشد. به عنوان یک شهروند غیر اتحادیه اروپا، شما ممکن است. تا 25 ساعت در هفته اجازه کار داشته باشید. مگر اینکه در یک دوره کارآموزی تمام وقت مشغول به تحصیل باشید. پیدا کردن یک کار در فنلاند. می تواند کاملا چالش برانگیز باشد. زیرا اکثرا تا قبل از فارغ التحصیلی فرصتهای شغلی با موقعیت خوب وجود ندارد. اما اگر به دنبال یک

ویزای همراه

در فنلاند مانند دیگر کشورهای حوزه اسکاندیناوی. امکان ورود همزمان همراه با شخص اصلی وجود ندارد. شخص اصلی باید. دارای یک اقامت در فنلاند باشد. تا بتواند درخواست الحاق همسر بدهد. اقامتی نظیر اقامت تحصیلی یا اقامت کاری. شخصی که برای تحصیل در فنلاند اقدام کرده. و ویزای موقت 3 ماهه دارد. باید ابتدا ویزای خود را به ویزای تحصیلی تبدیل کرده. سپس برای همراه خود درخواست الحاق بدهد.

ویزای سرمایه گذاری فنلاند

برای سرمایه گذاری در هر کشور شرایط خاص آن کشور. از لحاظ بیزینسی و تجاری قابل اهمیت است. در خصوص مهاجرت سرمایه گذاری در فنلاند. نیز به همین منوال است. از جمله مواردی که باعث جذابیت مهاجرت سرمایه گذاری در فنلاند می شود. عبارتند از ثبات سیاسی و اقتصادی این کشور. موقعیت جغرافیایی فنلاند. و نیروی کار متخصص. در زمان شروع سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند. شخص متقاضی در وهله اول اقدام به تاسیس شرکت می نماید. یا با فرد دیگری به صورت مشارکتی اقدام به تاسیس شرکت می کند.

در صورتی که شما هم علاقه مند به کسب اطلاعاتی. در رابطه با موضوع روش های سرمایه گذاری در فنلاند هستید. می توانید با این مقاله به هدف خود برسید. با مطالعه نمودن این مقاله در باب روش های سرمایه گذاری در فنلاند می توانید. به اطلاعات جامعی در این زمینه به دست آورید. به صورت کلی می توان گفت. که این روش که در طول سال های اخیر. افزایش رو به رشد و همچنین چشم گیری داشته است. اقدام به سرمایه گذاری و همچنین ثبت شرکت. در این کشور برای افرادی که هدف. سرمایه گذاری در میان سایر کشور های خارجی می تواند. زمینه ساز شانس و فرصت هایی فوق العاده ای را فراهم کند.

سرمایه گذاری و مهاجرت به فنلاند

از جمله مواردی که باعث جذابیت فنلاند در زمینه مهاجرت می شود عبارتند از:

ثبات سیاسی
موقعیت جغرافیایی مناسب
پایداری و وجود نیروی کار. دارای تخصص و تحصیل کرده
وجود دلایل در راستای سرمایه گذاری. و هم چنین مهاجرت کردن به این کشور

نحوه ثبت شرکت:

در شروع فرآیند سرمایه گذاری و ثبت شرکت. در این کشور افراد متقاضی در ثبت شرکت این کشور ملزم می باشند. که در اولین مرحله اقدام به تاسیس شرکتی. در این کشور نمایند. و در صورتی که خود مالک شرکت نام برده یا با شخصی دیگر می توانند. که به صورت مشارکتی اقدام به تاسیس نمودن شرکت نمایند.

شخص متقاضی ثبت شرکت در این کشور ملزم می باشد. که به صورت فیزیکی به اشتغال بپردازد. در راستای اخذ ویزا و همچنین مهاجرت به این کشور. تنها سهام دار بودن کافی نمی باشد. بلکه با موفقیت در زمینه دریافت نمودن. مجوز اقامت به عنوان یک شخص. که به شغل کار آفرینی می پردازد. شخص می تواند در سپری نمودن کلیه مراحل این فرایند. شروع به کسب و کار خود برای انجام کارهای دیگر کند. دست کم میزان سرمایه که برای سرمایه گذاری. در این کشور لازم می باشد. به میزان 1.000.000 € (یورو) می باشد.

شروع به سرمایه گذاری در فنلاند

در راستای اقدام کردن به ثبت شرکت. در این کشور روش های گوناگون و متفاوتی وجود دارد.

این روشها عبارتند از:

ثبت شرکت از روش مالکیت: سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور. از روش مشارکت راحت ترین و همچنین ساده ترین. و پر جاذبه ترین راه برای شروع نمودن. کسب و کار می باشد. با این توضیح که ملزم می باشند. که به عنوان یک کارآفرین خصوصی و با استفاده نمودن. از نام یک شرکت اقدام به شروع کار نمایند. کلیه مسئولیت و اقدام به تصمیم گیری در این گونه از شرکتها مختص به شخص کارآفرین می باشد. و برای این شخص این امکان و جود دارد. که اشخاص متقاضی کار را در سایر مشاغل دیگر را استخدام نماید. جالب است بدانید که اقدام به راه اندازی کسب و کار. از این روش بسیار آسان و همچنین سریع می باشد.

انواع شرکت رایج در فنلاند

شرکت های زیادی وجود دارد. در این کشور که می توانید اقدام نمائید. و هر کدام از این شرکت ها شرایط مخصوص به خود را دارند. و از جمله شرکت هایی که خیلی رایج هستند. را در پایین توضیح داده ایم.

شرکت مشارکت محدود این روش. از مشارکت که به صورت یک مشارکت معمولی و عادی می باشد. که به غیر از وجود داشتن یک یا چندین شریک دارای مسئولیت. به عنوان یک سرمایه گذار انجام وظیفه می کند.
شرکت با مسئولیت محدود تاسیس این نوع شرکت نیازمند. وجود دست کم یک شخص یا شرکت و همچنین حداقل سرمایه 2500 € (یورو) است. سرمایه به سهام تقسیم می شود. قدرت رأی سود و بدهی سهامدار بستگی به تعداد سهام او دارد.

اولین مزیت سرمایه گذاری در فنلاند این می باشد. که هیچ گونه فرق و تمایزی بین اشخاص. سرمایه گذار که دارای تابعیت خارجی می باشند. 

 هم چنین کلیه اشخاص سرمایه گذار دارای تابعیت داخلی می باشند. در کلیه مراحل و فرایند سرمایه گذاری و ثبت شرکت. در این کشور وجود ندارد.

سرمایه گذاری در فنلاند

جمهوری فنلاند کشوری در منطقه اسکاندیناوی و در شمال اروپا می باشد. که این روزها افراد زیادی به دنبال ویزای سرمایه گذاری فنلاند. در سال 2019 می باشند. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت زود بازده و بی دغدغه می باشد. و همین ویژگی ها باعث شده افراد زیادی به دنبال مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری باشند. اما نکته ای که در مورد ویزای سرمایه گذاری فنلاند در سال 2019 وجود دارد. این است که شخصی که به دنبال سرمایه گذاری. در کشورهای مختلف می باشد. باید از تمکن مالی بسیار قوی برخوردار باشد.

اقتصاد فنلاند برای سرمایه گذاری

اقتصاد این کشور وابستگی زیادی به صادرات دارد. و این کشور تنها کشور منطقه یورو می باشد. که بر اساس سه نهاد مطرح مالی. در زمینه درستی سنجی و اعتبار از وضع با ثبات (AAA) برخوردار می باشد. از نظر فساد اقتصادی کشور فنلاند با کشورهای دیگری همچون دانمارک و نیوزیلند. طی سال های زیادی به عنوان کشور نمونه که از سابقه بسیار پایین فساد اقتصادی برخوردار بوده. حدود 2 میلیون و 68 هزار نیروی کار در این کشور وجود دارد. و نرخ تورم این کشور 2.7% بوده است.

مزایای فنلاند برای اقامت دائم

از موارد مهمی که میتوان در کشور فنلاند به آن اشاره کرد.

موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب این کشور.
داشنن ثبات در وضعیت سیایسی و اقتصادی
تسلط بر چند زبان در این کشور
رتبه عالی از نظر کم بودن فساد اقتصادی در این کشور
متخصص در زمینه های مختلف ساخت و تولید. صادرات، صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات، بهداشت و سلامت.

قوانین کارآفرینی در فنلاند

بسیاری از افراد به دنبال فرصتی می گردند. که به کمک آن بتوانند اقامت یکی از کشورهای اروپایی را بدست آورند. کارآفرینی در فنلاند دقیقا همان فرصتی است. که می تواند اقامت در قاره اروپا را ممکن سازد. افراد برای آنکه بتوانند. در کشور فنلاند کارآفرینی کنند. نیازی به سرمایه آنچنانی نخواهند داشت. تنها یک طرح اقتصادی برای شروع یک تجارت. در کشور فنلاند برای افراد کافی خواهد بود. در صورتی که ایده جذابی داشته باشید. اسپانسر های فراوانی وجود خواهند داشت. تا ایده اقتصادی شما را به حقیقت تبدیل کنند.

دوره های کارآفرینی در فنلاند

در صورتی که شما قصد دارید. کارآفرینی در فنلاند را تجربه کنید. این فرصت را خواهید داشت. تا در دوره های آموزش کارآفرینی در فنلاند نیز شرکت کنید. دوره های کارآفرینی در کشور فنلاند را می توان به دو دسته تقسیم کرد. دوره های کارآفرینی در دانشگاه / دوره های آزاد کارآفرینی در کشور فنلاند. دانشجویان می توانند در دوره های 3 ساله در دانشگاه های کشور فنلاند. مدرک کارشناسی ارشد کارآفرینی را بدست آورند. در دوره های آزاد اما شرایط کمی متفاوت است.

فرصت های کارآفرینی در فنلاند

کشور فنلاند آمادگی کامل دارد. تا بسیاری از افراد که توانایی ایجاد شغل در این کشور را دارند. را به سوی خود جذب کند. کشور فنلاند در حال حاضر در مقایسه با سایر کشورهای. اروپایی با مشکلات بیشتری در زمینه نرخ بیکاری دست و پنجه نرم می کند. بنابراین افرادی که توانایی ایجاد شغل. در این کشور را داشته باشند. می توانند اجازه اقامت در کشور فنلاند را بدست آورند. با وجود این برخی از زمینه های کاری در کشور فنلاند وجود دارند. که افراد می توانند با ایجاد کارآفرینی در آن زمینه ها شانس بیش تری. برای موفقیت بدست آورند. مهم ترین فرصت های کارآفرینی. در فنلاند را می توان به شرح زیر معرفی کرد.

مهندسی IT
تکنولوژی
صنایع دریای
توسعه گردشگری
پارک های علم و فناوری
حوزه سلامت
استخراج معادن
تجارت بین المللی

کارآفرینی در فنلاند

به قدرت می توان گفت کارآفرینی در فنلاند. یکی از برترین فرصت هایی است. که فرد می تواند به کمک آن اقامت یکی از کشورهای اروپایی مطرح را بدست آورد. کشور فنلاند نیز به عنوان یکی از کشورهای اروپایی فرصت های مختلفی. را در اختیار شهروندان سایر کشورها قرار می دهد. ثبت شرکت در کشور فنلاند به عنوان یکی از روش های کارآفرینی. در این کشور شناخته می شود.

ریسک کردن در مهاجرت به فنلاند

همانطور که در بالا مشاهده نمودید. کشور فنلاند را می توان مامنی برای مهاجرت. و اقامت دائم و همچنین سرمایه گذاری دانست. اما به علت کثرت گزینه های سرمایه گذاری. و همچنین افراد از کشورهای مختلف. اولویت اعطای ویزای سرمایه گذاری به ایرانی ها همیشه. در نوبت آخر می باشد. به همین منظور دایانا مهاجر با سال های تجربه. در امر مهاجرت از راههای مختلف قانونی برای مهاجرت به شما کمک می کند.

در صورت امکان برای پایین آوردن ریسک پرونده مهاجرتی خود. و همچنین از دست ندادن پول و سرمایه های کلان و همچنین اخذ اقامت دائم. از راه های سریع و آسان، اول از همه. مسیر درست مهاجرت را بشناسید. و راه های کم هزینه مانند. ویزاهای تحصیلی را انتخاب نمایید. زیرا که سیستم نظام آموزشی فنلاند رایگان بوده. و فرد میتواند. با هزینه پایین به این کشور مهاجرت کرده. سپس بعد از اینکه در محیط فنلاند. برای مدتی سکونت گزید واصطلاحا تطابق پیدا کرد. با اطلاع و شناسایی از قوانین سرمایه گذاری و قانون تجارت بین الملل. سپس اقدام به سرمایه گذاری نماید.

ویزای کار فنلاند

مهاجرت کاری به فنلاند و همچنین. شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت از طریق کار. در فنلاند در این مقاله مورد بررسی و تحقیق علمی قرار می گیرد. باید توجه داشته باشیم. که فنلاند مانند بسیاری از کشور های اروپایی دیگر. که شرایط خاص خود را دارند. فنلاند نیز دارای قواعد خاص برای متقاضیان می باشد. افراد متقاضی باید نسبت به شرایط پیش روی خود آگاهی داشته باشند. شرایط مهاجرت کاری به فنلاند چیست.؟ مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری فنلاند. چیست؟ امروزه افراد متعددی خواستار مهاجرت به کشور فنلاند. از طریق کار در این کشور و دیگر روش های مهاجرتی. به این کشور می باشند. و این در حالی است. که ممکن است. از شرایط کار در کشور فنلاند اطلاعات کاملی نداشته باشید.

شرایط کار برای ایرانیان

فنلاند یکی از مناسب ترین کشور های جهان. برای زندگی و کار شناخته شده است. بازار کار فنلاند و مشاغل و امکانات ارائه شده. در فنلاند بر پایه مساوی و انصاف می باشد. کشور فنلاند به صورت رسمی دارای دو زبان فنلاندی و سوئدی است. البته بیشتر مردم این کشور به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند. زبان رسمی و مادری 91٪ از مردم این کشور فنلاندی است. این در حالی است. که زبان مادری 5٪ از مردم این کشور زبان سوئدی است. با توجه به این شرایط افراد باید برای ورود به بازار کار فنلاند. ترجیجا به زبان فنلاندی. تسلط داشته باشند. البته شرکت های چند ملیتی و بین المللی در این کشور قرار دارند. که لزوما از فرد. تسلط به زبان انگلیسی را می خواهند.

شرایط کار درفنلاند

امکان کار در فنلاند برای اتباع کشورهای دیگر. و مهاجرین به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از مهمترین شرایط کار در فنلاند. به مانند دیگر کشورهای اروپایی داشتن. دعوت نامه یا پیشنهاد شغلی از سوی شرکت یا کارفرما در این کشور می باشد. متقاضیان باید توجه داشته باشند. که رزومه کاری و تحصیلی این افراد نقش بسازایی در ورود آن ها. به بازار کار این کشور خواهد داشت. آگاهی از شرایط کار در فنلاند. برای دانشجویان بین المللی نیز بسیار حایز اهمیت می باشد. چرا که دانشجویان زیادی وارد کشور فنلاند شده اند. و به دنبال کار در فنلاند می باشند.

در صورتی که رزومه شما توسط کارفرما مورد قبول واقع شود. برای شما دعوت نامه کاری ارسال می شود. و سپس می توانید. برای ویزای کار فنلاند درخواست دهید.

کار در فنلاند

از دیگر مسئله های مهم در فنلاند نرخ بیکاری می باشد. باید توجه داشته باشید. کشوری که برای مهاجرت انتخاب می کنید. باید از نرخ بیکاری پایینی برخوردار باشد. تا بتوانید به سادگی در آن کشور مشغول به کار شوید. و اقامت خود را تا زمان کسب اقامت دائم یا تابعیت تمدید کنید. نرخ بیکاری در کشور فنلاند بر اساس آمار ارائه شده. در دسامبر 2018 به میزان 5.4 درصد. به نسبت سال گذشته که 8.4 درصد بوده کاهش یافت. این نرخ بیکاری به نسبت آمار ارائه شده. در سال 2008 کمترین نرخ ارائه شده. در ده سال اخیر در فنلاند می باشد. بر این اساس تعداد افراد بیکار. در فنلاند از 164 هزار نفر به 81 هزار نفر کاهش چشمگیری داشته است. این در حالی است. که افراد شاغل 84 هزار نفر می باشد. براساس نرخ ارائه شده در دسامبر همان سال نرخ بیکاری جوانان 18 الی 24 ساله به شدت کاهش یافت. 

خرید ملک در فنلاند

از طریق خرید ملک به فنلاند مهاجرت کنید. سرمایه گذاری در فنلاند. هزینه سرمایه گذاری در فنلاند. و اخذ وکیل خریدملک فنلاند. تمامی این مباحث در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرند.

سوالات شما در خصوص خرید ملک در کشور فنلاند عبارتند از:

از طریق خرید ملک شرایط اخذ ویزای فنلاند به چگونه است؟
هزینه مورد نیاز برای ویزای سرمایه گزاری در فنلاند. به چه صورت است؟
آیا ملک خریدن در این کشور یکی از راه های سرمایه گذاری می باشد.؟

خرید ملک و اقامت

مهاجرت به یکی از بهترین کشورهای جهان یعنی فنلاند:

یکی از دلایل برتری این کشور. رضایت مردم از شرایط زندگی در این کشور می باشد. و همین دلیل. موجبات جذب هرچه بیشتر مهاجران را به این کشور فراهم می آورد.

متقاضیان به دلیل های مختلفی مانند:

تحصیل
کار
سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت می کنند.

اخذ اقامت این کشور با خرید ملک

خرید ملک یکی از زیرشاخه های سرمایه گذاری در فنلاند می باشد. در برخی کشورها خرید ملک منجر به اقامت می شود. ولی در بعضی کشورها حتی اگر مهاجران خرید ملک انجام دهند. بازهم هیچ تاثیری در اقامت ندارد. و فقط شخص مالک میتواند سرمایه خود را کاملا حفظ کند. و یا از این طریق کسب درآمد کند. ولی تاثیری در روند اقامت متقاضی ندارد.

کشورهایی که با خرید ملک اقامت اهدا میکنند. مانند:

پرتغال
اسپانیا
یونان

کشورهایی که با خرید ملک اقامت اهدا نمی کنند. مانند:

کانادا
انگلستان
هلند
اتریش
فنلاند

اقامت فنلاند با خرید ملک

فنلاند از طریق خرید ملک اقامت اهدا نمی کند. اما از دیگر روش ها امکان اخذ اقامت برای فنلاند فراهم می باشد. متاسفانه تعداد زیادی از افراد به گمان اشتباه یا با تبلیغات اشتباه. به خرید ملک اقدام می کنند. ولی باید متذکر شویم که. در کشور فنلاند و در هیچ کجای قوانین مهاجرتی فنلاند. قانونی در خصوص اقامت از طریق خرید ملک دیده نمی شود.

شاخص های سرمایه گذاری

شاخص های سرمایه گذاری در یک کشور جهت سرمایه گذاری امن بسیار مهم می باشند. در بحث های سرمایه گذاری مهمتر از هرچیزی امنیت سرمایه گذاری می باشد. و افرادی که در رابطه با امنیت کشور مقصد برای سرمایه گذاری تحقیق نمیکنند. در پایان متضرر خواهند بود. سرمایه گذاری در فنلاند از این بابت بسیار ایده آل می باشد.

و شاخص های بین المللی و استاندارد های بین المللی مناسبی جهت سرمایه گذاری دارد. از دیگر استاندارد ها و شاخص های سرمایه گذاری. در فنلاند ریسک پایین در مصادره اموال می باشد.

ریسک مصادره اموال:

این مورد در بعضی از کشورها مشاهده شده که. شخص با خرید ملک و یا سرمایه گذاری. در آن کشور به دنبال سود و اخذاگر نرخ فساد در یک کشور بالا باشد. باعث نداشتن امنیت خاطر سرمایه گذار خارجی یا متقاضی می شود. در یک کشور فساد اداری و قضایی موجب می شود تا. شخص سرمایه گذار در صورت مواجه با مشکل و یا اختلاف نتواند. به سلامت دادگاه های کشور مقصد اطمینان کند. اقامت می باشد. اما تمامی اموال فرد به صورت غیر قانونی توسط دولت آن کشور مصادره می شود. طبق آمار بین الملل. فنلاند از این بابت کمترین ریسک بین کشور های جهان را دارد.

 

نرخ مالیات در فنلاند

برای سرمایه گذاری نرخ مالیات باید بررسی شود. و درآمد امری فوق العاده مهم و حائر اهمیت می باشد. فنلاند جزو کشورهای با نرخ مالیات بالا می باشد.

نرخ تورم در فنلاند

برای اقدام به یک سرمایه گذاری خارجی نرخ تورم بسیار مهم می باشد. و در کشوری که نرخ تورم در آن قابل کنترل نباشد. برنامه ریزی جهت افزایش سرمایه دشوار می باشد.

مراحل خرید ملک

برای خرید ملک متقاضی باید مراحل قانونی را طی کند. اگر مراحل خرید ملک درست طی نشود. برای انتقال مالکیت ممکن است. دچار مشکل شود. حتی امکانش هست. که مالک متضرر شود. برای خرید ملک همیشه باید از وکیل مخصوص بین المللی مشورت بگیرید. و کمک بخواهید. تا از خسارات احتمالی جلوگیری شود. بهتر است که. برای خرید ملک از افراد خارجی در کشور فنلاند پرس و جو کنیم.

مراحل خرید ملک در فنلاند

در اولین مرحله خرید ملک در کشور فنلاند.

نیاز به جستجو برای پیدا کردن خانه های مورد نظر می باشد.
بعد از انتخاب مسکن مورد نظر بهتر است. توافقات اولیه با صاحب منزل انجام شود.
این مراحل توسط بنگاه های املاک رسمی در کشور فنلاند. و با کمک یک وکیل رسمی انجام می شود.

ویزای توریستی فنلاند

به جهت بازدید و یا سفر گردشگری و یا هدف های کوتاه مدت. اتباع ایرانی وارد کشور فنلاند می شوند. برای مهاجرت نیاز به ویزای توریستی. فنلاند خواهید داشت.در این مقاله شرایط موجود در سال 2019 برای ویزای توریستی این کشور معرفی شده. باتوجه به این که مهاجرت انواع متفاوتی دارد. و اخذ ویزای توریستی فنلاند. به هیچ عنوان یک برنامه مهاجرتی قلمداد نمی شود.

آیا نیاز به دعوتنامه می باشد. برای اخذ ویزای توریستی فنلاند؟
آیا با این نوع ویزا امکان اقامت و ماندن در فنلاند وجود دارد؟

ویزای توریستی کشور فنلاند. چه نوع ویزایی می باشد؟ یکی از انواع ویزاها است. که به وسیله آن متقاضیان می توانند. نسبت به گردشگری در کشور فنلاند. و یا دید و بازدید از اقوام و یا هرگونه هدف های کوتاه مدت

درخواست ویزای توریستی فنلاند

 متقاضیان برای مهاجرت به فنلاند. برای درخواست ویزای توریستی باید به سفارت این کشور. مراجعه کنند. بعد از 15 روز می توان نسبت به وضعیت درخواست خودتان با سفارت تماس حاصل فرمایید. برای ارائه درخواست خود به مدارکی همچون پاسپورت. و شناسنامه همراه با ترجمه سند ملکی مربوط. به زمین یا منزل و سپرده بانکی. به مبلغ 6000 € (یورو) و آخرین مدرک تحصیلی و همین طور نامه ای که نشان دهد. فرد متقاضی در کشور ایران مشغول به تحصیل هست را. نیاز دارید. توجه کنید که این مورد می تواند. شانس اخذ ویزا را برای شما بیشتر کند. چرا که با ارائه این نامه میتوانید. به سفارت کشور مربوطه ثابت کنید. که به علت ادامه تحصیل قصد بازگشت. به کشور خود را دارید. و در زمان تعیین شده ای اقدام به بازگشت برای کشور خود می کنید.

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی

از دیگر مدارکی که متقاضیان احتیاج دارند. برای اخذ ویزای توریستی فنلاند. می توان به مدارکی مانند بیمه درمانی اشاره کرد. اگر مدت زمانی که فرد متقاضی در فنلاند اقامت دارد. کمتر از 2 سال باشد. به مبلغی در حدود 100000 € (یورو) و در صورتی که بیشتر از 2 سال باشد. به مبلغی در حدود. 30000 € (یورو) برای بیمه نیازمند می باشد. از دیگر مدارک واجب برای اخذ ویزا. ارائه گذرنامه ای می باشد. که حداقل 6ماه دارای اعتبار باشد.

مشاغل دولتی می توانند مدارکی مانند. آخرین فیش حقوقی و حکم کارگزینی. و یا ارائه نامی اشتغال به کار می تواند. مورد قبول سفارت برای تایید شغل فرد باشد. اما اگر خودتان کارفرما باشید. نیز می توانید از جواز کسب و کار خود رو نمایی کنید.

نکات مربوط به سفارت فنلاند

از دیگر نکات که به هنگام مراجعه به سفارت باید توجه داشته باشید. به موارد زیر اشاره می کنیم:

برای انگشت نگاری در سفارت باید تمامی مسافران حضور داشته باشند.
اگر خانم خانه دار هستید. مدرک شغلی همسر شما به همراه ترجمه آن را. در سفارت همراه داشته باشید.
خانم های متاهل و در فرزندان زیر 18 سال. باید رضایت نامه محضری داشته باشند.
به تنهایی و تک نفره برای اخذ ویزای توریستی کشور فنلاند اقدام کنید. تا شانس بیشتری برای اخذ ویزا داشته باشید. ازطرفی اگر بستگان شما در این کشور برای شما دعوت نامه ارسال نمایند. نیز می تواند شانس شما را در اخذ ویزای توریستی افزایش دهد.
در آخر این که باید اطلاع داشته باشید. که بتوانید افسر ویزا را قانع کنید. که تمایل ماندن در این کشور را ندارید. و با اخذ ویزای توریستی به اقامت در آن کشور فکر نمی کنید.

ویزای ازدواج فنلاند

مهاجرت به فنلاند از طریق ازدواج. و اقامت فنلاند از طریق ویزای ازدواج فنلاند در سال 2021 میلادی. افرادی که قصد دارند. از طریق ازدواج با تبعه فنلاندی. اقامت زندگی برای کشور فنلاند را دریافت کنند. همگی مطالبی هستند که. در ادامه متخصصین دایانا مهاجر. آنها را برای شما توضیح خواهند داد. برای اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای ازدواج فنلاند. و اقامت فنلاند مطالب زیر را مطالعه کنید.

ازدواج با تبعه فنلاندی

پس از ازدواج با زن یا مرد فنلاندی. متقاضی میتواند. اقامت فنلاند از طریق ازدواج را درخواست کند. و مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت را تکمیل کند.

در این بخش تلاش بر آن است. که متقاضیان را با اقامت فنلاند از طریق ازدواج بیشتر آشنا کنیم.

سوالات شما:

بعد از چه مدت اقامت فنلاند. از طریق ازدواج را می توان اخذ کرد؟
چه شرایطی برای اقامت فنلاند. از طریق ازدواج وجود دارد؟

با اخذ اقامت فنلاند از طریق ازدواج فرد می تواند. به راحتی در کل حوزه شنگن. بدون نیاز به روادید رفت و آمد. سکونت و اقامت داشته باشید.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای ازدواج

متقاضیانی که پرونده ازدواج فنلاند. برای اقامت را به سفارت تسلیم میکنند. برای اخذ ویزای فنلاند باید. مدارک خود را به سفارت فنلاند تحویل دهند. به طور کلی مدارکی که به سفارت فنلاند باید تحویل داد. را می توان در سه گروه تقسیم بندی کرد.

مدارک هویتی زن و مرد اعم از.
پاسپورت
شناسنامه
عکس
سند ازدواج و …
مدارکی که همسر متقاضی که در کشور فنلاند اقامت دارد. باید به سفارت فنلاند ارائه دهد. اعم از.
برگه های شهرداری
برگه های مالیاتی و …

اقدامات لازم اقامت فنلاند از طریق ازدواج

متقاضیان باید در سفارت فنلاند حاضر شوند. و مدارک لازم را ارائه دهند. این مدارک مورد نیاز شامل:

– مدارکی که ثابت کنند. 

تابعیت همسر فنلاندی است. یا مجوز اقامت طولانی مدت در فنلاند را دارد.

– مدارکی که ثابت کند:

 رابطه ی زوجیت میان طرفین واقعی است.

– مدارک برای ثابت کردن واقعی بودن. رابطه دو طرف و ساختگی نبودن رابطه.

_ مدارک برای اثبات واقعی بودن عشق بین زوجین.

ثبت ازدواج در داخل کشور فنلاند

اگر ازدواج طرفین. داخل کشور فنلاند ثبت شده باشد. سفارت خانه می تواند. از ادارجات ثبت فنلاند استعلام دریافت کند. البته این امکان هم دارد. که ازدواج طرفین در کشور دیگری اتفاق افتاده باشد. یا اینکه مثلاً در کلیسا یا محل دیگری باشد. و سپس در اداره ی ثبت فنلاند ثبت شود.

اما در صورتی که ازدواج خارج از فنلاند اتفاق افتاده باشد. در صورت ثبت. می توان از ادارجات ثبت محلی استعلام نمود. به هر حال ثبت ازدواج. راه را بر تمام شبهات مسؤولین می بندد.

آیا سند ازدواج کفایت میکند

به مورد سوم که در بالا به آن اشاره شد دقت کنید:

در بعضی از موارد هم ذکر شده. که نشان دادن عکس های دو نفره. و پرینت گرفتن از تلفن همراه برای ثابت کردن. واقعی بودن ازدواج دو طرف کافی نمی باشد. در این وضعیت، این مدارک ، جزء حریم شخصی افراد به حساب می آیند. و هیچ کشوری نمی تواند. ارائه این مدارک را کافی بداند.

قوانین مهاجرتی فنلاند 2018_2019

در قانون کشور فنلاند برای مهاجرت راجع به مدت زمان. سپری شدن ازدواج تصریحی وجود ندارد. با این حال با توجه به زمان بر بودن فرایند. اخذ اقامت فنلاند از طریق ازدواج. طرفین باید رابطه ی زوجیت خود را تا اخذ جواز اقامت حفظ کنند. و در واقع این شرط. یک شرط ابتدایی و نیز بقایی است. که هم برای ابتدای فرایند و هم برای تداوم آن ضروری است .

سخن پایانی درباره با ازدواج در فنلاند

کارشناسان و مشاورین ما در دایانا مهاجر بر اساس شرایط متقاضیان. روش ها و گزینه های مناسب برای اخذ شهروندی و تابعیت در فنلاند. را ارایه خواهند داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا داشتن هر گونه سوال در زمینه اقامت فنلاند. از طریق ازدواج و چگونگی مهاجرت و اقامت فنلاند. از طریق ازدواج می توانید. با دایانا مهاجر در ارتباط باشید.

ویزای تولد فرزند در فنلاند

از طریق تولد فرزند می توان ویزای تولد فرزند در فنلاند. و همچنین تابعیت این کشور را بدست آورد. و پاسپورت این کشور را اخذ کرد.

سیستم خون و خاک در تابعیت کشور فنلاند.
تاثیر مادر فنلاندی در تابعیت کودک در کشور فنلاند.
تاثیر پدر فنلاندی در تابعیت کودک در کشور فنلاند.
نحوه اقامت و تابعیت در کشور فنلاند. برای کودکان.
تابعیت چند گانه در کشور فنلاند.
فواید و مضرات تابعیت چند گانه در کشور فنلاند.
از دست دادن تابعیت کشور فنلاند.
ترک اختیاری تابعیت کشور فنلاند
در این مقاله ما شما را با تمامی مطالب فوق. بیشتر آشنا خواهیم کرد. و مطالب بسیاری در مورد اخذ اقامت در فنلاند برای شما شرح خواهیم داد.

گرفتن اقامت فنلاند از طریق تولد

دریافت ویزا از طریق تولد. از روش های خوب و اصلی‌ برای مهاجرت می باشد. و در نتیجه تابعیت به حساب می آید.

این‌ روش برای اخذ تابعیت با تولد کودک شروع می شود. و در طول زندگی ادامه پیدا می کند. اخذ تابعیت از طریق تولد فرزند در کشور فنلاند. به صورت تحصیلی و کاملا غیر ارادی صورت می‌گیرد.

نوزادی که درکشور فنلاند چشم باز می کند. باید برای گرفتن اقامت فنلاند از طریق تولد. پدر و مادر وی مدارک مربوطه کشور فنلاند را تکمیل کنند. و به ثبت احوال محلی تحویل دهند. کودکی که در خارج از این کشور. قبل از ازدواج رسمی پدر و مادرش به دنیا آمده باشد. برای اخذ اقامت این کشور باید هویت پدرش مشخص شود. تا بتوانند تابعیت از طریق فرزند و تولد را دریافت کنند.

تابعیت از طریق تولد

اگر مادر فنلاندی باشد. به طور خودکار تابعیتش به فرزندش می رسد.
اگر کودکی در کشور فنلاند از مادر خارجی. اما پدر فنلاندی باشد بعد از متولد شدن. تبعه کشور فنلاند می شود.
اگر کودکی در کشور فنلاند و مادری فنلاندی داشته باشد. اما پدر خارجی باشد. می‌تواند دارای تابعیت فنلاندی شود.
در صورتی که والدین کودک ازدواج رسمی و ثبتی داشته باشند. و هویت پدر توسط کشور فنلاند مشخص شده باشد. تابعیت کشور فنلاند را اخذ می کند.
اگر فرزند خارج از کشور فنلاند ازپدرفنلاندی. اما مادرخارجی به دنیا آمده باشد. وازدواج آنها مورد ثبت واقع نشده باشد. تا قبل از 18سالگی کودک فرصت دارند. ازدواج خود را رسمی کنند. تا فرزندشان تابعیت آن کشور را دریافت کنند.

سیستم خون

هرگاه والدین تبعیت فنلاند را داشته باشند. به‌طور خودکار از تابعیت آن کشور برخوردار می شود.

سیستم خاک

اگر کودک در کشوری چشم باز کرده باشد. و تبعیت آن کشور را دریافت کند. این کشور تابع قانون خون است.

مثلا پدر و یا مادر کودک اگر تبعه فنلاند باشند. فرزند نیز تابعیت فنلاند را کسب می کند.

404 Not Found

404 Not Found


nginx/1.18.0 (Ubuntu)
404 Page Not Found