زبانهای خارجی و مهاجرت

بهترین کلاس آیلتس

با توجه به ملاک های مورد نیاز کلاس آیلتس خوب. و رتبه بندی های معتبر اموزشی. استاد حمیدی به عنوان بهترین استاد آیلتس با دارا بودن مدارک متعدد در زمینه تدریس زبان اینگلیسی. و سابقه چندین ساله تدریس در ایران و انگلستان و یونان. بهترین کلاس های آیلتس را در شیراز برگزار میکند.

مهاجرت و آیلتس
کلاس حضوری آیلتس استاد حمیدی

کلاس آیلتس تضمینی

یک کلاس آیلتس خوب که تضمین کند شما پس از گذراندن دوره اموزشی به موفیقیت و کسب نمره خوب در ازمون می رسید دارای مزایایی می باشد. که در ادامه به انها خواهیم پرداخت. 

  • با تجربه بودن مدرس آیلتس و داشتن مهارت تدریس از مهم ترین مزایای یک کلاس آیلتس تضمینی می باشد.
  • استاد آیلتس خود باید نمره ای بالا از ازمون رسمی آیلتس داشته باشد. نه اینکه با داشتن تحصیلات نامرتبط خود را استاد بنامد.
  • اساتیدی که در زمینه تدریس آیلتس حرفی برای گفتن دارند و دارای سابقه درخشانی هستند. در تبلیغات خود به لوکیشن دقیق اموزشگاه اشاره می کنند. 
  • مهم ترین دلیل موفقیت در ازمون آیلتس. و تضمینی بودن کلاس برگزار شده. روند اموزشی استاد آِیلتس می باشد.

موضوع اصلی که باید به ان دقت شود، این است. که تعداد اساتید واقعی آیلتس در همه شهرها محدود می باشد. زیرا اموزش آیلتس روندی تکنیکال و تخصصی دارد. تسلط بر زبان اینگلیسی و داشتن اطلاعات درباه آن به تنهایی دلیلی برای مدرس بودن نمی باشد. 

کلاس آیلتس خصوصی

در صورتی که تمایل به یادگیری حرفه ای تر آیلتس دارید. کلاس های خصوصی آیلتس برای شما بهترین گزینه می باشد. با توجه به اینکه در کلاس های عمومی توجه استاد به طور همزمان به چند زبان آ»وز می باشد. نمیتوانید به اندازه یک کلاس خصوصی حرفه ای کار کنید. در این راستا شما برای شرکت در کلاس های خصوصی آیلتس ابتدا نیاز به تعیین سطح و برنامه ریزی برای شروع اموزش دارید.

توجه: کلاس های استادهای با تجربه و خوب گران قیمت می باشد. اگر استادی پیشنهاد قیمت پایینی را داد بدانید یک جای کار میلنگد.

تدریس خصوصی و تضمینی آیلتس توسط استاد حمیدی (بهترین استاد آیلتس مقیم انگلستان در ایران) در شیراز برگزار می شود. 

هزینه کلاس های آیلتس

هزینه های آمادگی آزمون آیلتس در شیراز کاملا متغیر است. برای ورود به کلاس های تخصصی و خصوصی آیلتس استاد حمیدی در شیراز ابتدا از شما تعیین سطح دقیقی گرفته می شود. پس از آن با توجه به نتیجه تعیین سطح و نمره ای می خواهید کسب کنید. طول دوره و هزینه های کلاس اعلام می شود. 

هزینه آزمون آیلتس

با توجه به اخرین اخبار رسمی در مورد ازمون آیلتس، هزینه های ثبت نام در این ازمون افزایش یافته است. و به مبلغی حدود 6.5 میلیون تومان رسیده است. با توجه به این قیمت جدید شرکت در این ازمون به مراتب مهم تر شمره می شود و جایی برای ریسک کردن نباید وجود داشته باشد.

۱. برگزاری آزمون Mock Test:

استاد حمیدی کلاس های آیلتس تضمینی را ارائه می کند. و با برگزاری چندین آزمون شبیه سازی ایلتس جلوی هرگونه ریسک راخواهد گرفت. این آزمون های شبیه سازی در طول دوره اموزشی و همچنین پس از اتمام دوره برگزار میشود.

۲. کارگاهای رفع اشکال برای زبان آموزان:

نقاط ضعف شاگردان در ازمون شبیه سازی تشخیص داده شده و از طریق کارگاه های یک روزه تصحیح خواهد شد.

مراحل ثبت نام در کلاس تخصصی آیلتس شیراز: ۱-گرفتن وقت مصاحبه جهت تعیین سطح ۲-تعیین ساعت کلاس ۳-تکمیل فرم ثبت نام

نتیجه

اگر ساکن شیراز هستید و به دنبال یک استاد خوب و کلاس آیلتس فوق العاده که همه قوانین کلاس خوب را شامل شود هستید. ما کلاس های خصوصی آیلتس استاد حمیدی را به شما پیشنهاد میکنیم.

ایشان با توجه به تجربه بالای تدریس در ایران و انگلستان و یونان و با داشتن مدارک متعدد معتبر تدریس زبان اینگلیسی و با کسب نمره 9 آیلتس و همچنین نوشتن 2 کتاب معروف در زمینه آیلتس توانسته اند. به عنوان بهترین استاد آیلتس شناخته شوند. از ویژگی های بارز ایشان رک بودن و جدی بودن در تدریس می باشد. با توجه به تعداد زبان اموزانی که ایشان انهارا به نمره 7 ایلتس رسانده اند. می توان گفت: شرکت در کلاس های آیلتس استاد حمیدی بهترین انتخاب می باشد.