زبانهای خارجی و مهاجرت

کلاس آنلاین آیلتس

با توجه به این موضوع که کلاس های آیلتس استاد حمیدی در شیراز به عنوان بهترین کلاس آیلتس شناخته شده است. متقاضیان زیادی برای شرکت در کلاس های انلاین و حضوری ایشان داوطلب می شوند. در مقاله قبلی درمورد کلاس های حضوری ایلتس استاد حمیدی صحبت کردیم و در این مقاله قصد داریم به بررسی کلاس آنلاین آیلتس بپردازیم.

با توجه به این موضوع که بسیاری از متقاضیان برای شرکت در کلاس های استاد حمیدی. از شهرهای دیگر یا محله های دورتر می باشند. که امکان شرکت حضوری در کلاس ها ندارند. استاد حمیدی برای این دسته از متقاضیان  برای رفع مشکل رفت و امد   کلاس های انلاین ایلتس را برگزار می کنند.
بدین منظور ایشان با استفاده از اپلیکیشن اسکایپ کلاس های انلاین ایلتس را برگزا می کنند. با توجه به این موضوع که افراد سود جوی بسیاری تا کنون وجود داشته اند. که با استفاده از اسم استاد حمیدی خود را همکار و نماینده ایشان معرفی کرده اند. و از این طریق سعی بر سوء استفاده از شهرت استاد حمیدی داشته اند. برای جلوگیری از سوء استفاده این افراد از شما خواهش مندیم که تنها روش ارتباطی شما با استاد حمیدی برای برگزاری کلاسهای آیلتس شماره 09164426113 باشد.

نکته ای بسیار حائز اهمیت می باشد. این است که کلاس های انلاین و حضوری استاد حمیدی هیچ تفاوتی و کاستی نسبت به یکدیگر ندارند. زیرا تمامی موضوعات و کتابهای تدریس شده در کلاسهای حضوری استاد حمیدی در کلاسهای مجازی ایشان نیز تدریس می شوند.

کلاس آنلاین آیلتس

ویژگی های کلاس آنلاین آیلتس

شرکت در کلاس های آیلتس استاد حمیدی هیچ محدودیتی ندارد. و شما از هرکجای دنیا می توانید برای شرکت در کلاس های ایشان اقدام کنید.  از  مزایای کلاس های انلاین استاد حمیدی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

شرکت در کلاس آنلاین استاد حمیدی

برای شرکت در کلاس های انلاین استاد حمیدی به این موارد توجه کنید:

  1. در اولین قدم با استفاده از مشاوره های کارشناسانه استاد حمیدی نوع دوره مورد نیاز خود را انتخاب می کنید.
  2. برای تعیین سطح متقاضی در یک مصاحبه آنلاین شرکت می کند. و برای تعیین سطح زبان متقاضی می باشد. طبق تجربیات استاد حمیدی در پی چندین سال تدریس آیلتس شرکت در هر گونه کلاس زبانی بدون تعیین سطح اشتباه محض می باشد.
  3. ثبت نام: پس از تعیین سطح و هماهنگی های لازم با استاد حمیدی در مورد قیمت و شهریه کلاسها و دوره آموزشی. متقاضی باید به صفحه تماس با ما در وب سایت رسمی استاد حمیدی مراجعه فرماید. و فرمی را که بدین منظور طراحی شده است را تکمیل و ارسال کند. دقت کنید که در فیلد اول واحد مورد نظر باید گزینه واحد مدیریت باشد. و در فیلد پیام، نمره مورد نظر آیلتس متقاضی، نوع آزمون، و مدت زمان درخواستی وی جهت رسیدن به نمره مورد نظر درج شود.
  4. پس از ارسال فرم اپلیکیشن اسکایپ را نصب کرده و حساب کاربری خود را ساخته.
  5. تماس با استاد حمیدی و انجام هماهنگی جهت زمان برگزاری اولین جلسه کلاس.

اپلیکیشن اسکایپ

دانشجویان متقاضی کلاسهای آیلتس آنلاین استاد حمیدی برای حضور در کلاسهای ایشان بوسیله اسکایپ می توانند در کلاسهای استاد حمیدی شرکت کنند.
برای دانلود اپلیکیشن اسکایپ ( skype ) متقاضیان محترم می توانند توسط لینک های زیر اپلیکیشن اسکایپ را بر روی سیستم کامپیوتری یا گوشی موبایل خود بطور رایگان دانلود کنند.

لینک دانلود اپلیکیشن اسکایپ برای windows
https://www.skype.com/en/

لینک دانلود اپلیکیشن اسکایپ برای Android
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skype.raider

لینک دانلود اپلیکیشن اسکایپ برای ios
https://apps.apple.com/us/app/skype-for-iphone/id304878510